In het weekend van 21 en 22 mei en 4 en 5 juni 2016 heeft Bart de Bruijn namens ZDF deelgenomen aan de Regionale ZomerKampioenschap in het PvdH Zwemstadion in Eindhoven. Jammer genoeg was Aniek Aarts geblesseerd en kon niet mee doen. Volgend jaar beter Aniek.

We hebben hier 4 hele leuke dagen gehad en zoals je hieronder kunt zien heeft hij ook heel goed gepresteerd. Bart had zijn limieten gezwommen in een 25 meter bad. Hierdoor moest hij snellere tijden zwemmen om zich te kunnen kwalificeren. In het 50 meter bad is het dan lastig om deze te evenaren. Toch heeft hij dit wel gedaan en op alle nummers nu een hele mooie 50 meter tijd weggezet. Bij de 50 mtr vrij en de 50 mtr vlinder wist hij zelfs nog een PR te zwemmen. Bart gefeliciteerd met je prestatie en ook jij op naar volgend seizoen.

Hieronder de tijden die Bart gezwommen heeft en zijn plaats in het klassement.