Op 28 en 29 november hebben 3 van onze startvergunningleden meegedaan met de Regionale Sprint Kampioenschappen (voorheen Brabantse Kampioenschappen) in het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven. Hier zwommen ze tegen een selectie van de beste zwemmers van Brabant, Zeeland en Limburg.
Julian Antens, Bart de Bruijn en Aniek Aarts hebben alle drie een mooie PR gescoord. Gebleken is dat zwemmen in een zwemstadion en met zoveel deelnemers toch echt wel een hele ervaring is. De trainers en coaches zijn trots op jullie!
Volgend jaar zijn we er weer. Wil je meedoen? Doe dan je best om een limiet te zwemmen.
Voor nu komen de Winter Kampioenschappen er aan. Deze zijn in januari en worden gehouden in Zwembad De Stok te Roosendaal.

Namens Julian, Bart en Aniek......Bedankt Anita, voor alle support en begeleiding tijdens de Kampioenschappen in Eindhoven. Het was super!

Foto's kampioenschappen